تبلیغات
صلاح کار کجا و من خراب کجا... - تناقضها و دروغهای بیانیه ی موسوی
 
درباره وبلاگ


کارشناس فیزیک-حالت جامد
دانشجوی کارشناسی ارشد ارتباطات
کارمند بانک!!

مدیر وبلاگ : نا سازگار
نویسندگان
صفحات جانبی
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Follow blogna on Twitter
صلاح کار کجا و من خراب کجا...

بیانیه ی جدید  موسوی حاوی نكاتیست كه تنها برای متاثرین رسانه های غربی قابل باور است.دروغ ها و تناقض های موجود در این بیانیه خواننده را به این فكر فرو می برد كه براستی نویسنده ی این سخنان خود را بخواب زده یا فكر می كند كه مردم خواب هستند؟
كسی كه مدام از قانون اساسی سخن می راند و برایش سینه چاك می كند چرا باید اصول غیر قابل تغییر قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران را نادیده بگیرد؟و  جالبتر اینكه مخاطب خود در اعتراضها را نه دولت كه كل نظامی كه مبتنی بر این قانون استوار شده را مورد هجمه قرار دهد؟
موسوی در  بیانیه ی جدید منكر شعار های(تندروانه) شده و فریاد زدن این شعار ها را در عاشورا ناشی از تحریك نیروهای انتظامی و لباس شخصی دانسته!در حالی كه كسی نیست كه نداند این شعار ها از مدتها قبل و در تمام راهپیمایی های هواداران آن شخص فریاد زده می شد!
اما چطور می شود نسبت به دروغ های این شخص سكوت كرد و هیچ نگفت؟
آقای موسوی شعارهای عاشورا همان شعارهای روز قدس بود!واقعا یادتان نمی اید؟
شما در بخش دیگری از بیانیه تان از نگاه بیگانگان و ملامت آنها سخن می گوید اما انگار فراموش كرده اید كه این طرز نگاه تازگی ندارد و در زمان نخست وزیری شما  نیز وجودداشت!آقای نخست وزیر زمان جنگ ،كاش نگاهی به نگاههای ملامت آمیز و متعجب همه ی جهانیان در آن روزها هم می انداختید تا بفهمید اینها تازگی ندارد. آیا  واقعاما از روز اول بهمین تهمتها اشنا نبودیم؟
شعار هایی كه عاشورا داده شد قبلتر داده نشده بود؟در حضور شما این شعارها داده نشد؟دروغ و فریب را تا كی ادامه میدهید؟شما كه اینقدر دم از دروغ و صداقت میزنید چرا به دروغ های خود ادامه میدهید؟چرا یكبار از هتك حرمت نظام با 72 كشته سازی و پروژه شایعه ی تجاوز ابراز ندامت نكردید؟ چرا خلاف نظر مجلس و دیوان محاسبات و صندوق ذخیره حرف میزنید و بعد طرفتان را به همین مراجع ارجاع میدهید؟دروغ های زمان انتخاباتتان بكنار! چرا اینقدر بی شرمانه كمر به فریب مردم بسته اید؟ چطور هلهله های عاشورا را با مچ بندهای سبز منكر می شوید؟چطور رقص ها را ندیدید ؟حامیان شما همینها هستند!اگر اینها به خیابان نیایند جنبش سبزی وجود نخواهد داشت!
اقای موسوی،
فیلم  مشهوری كه از اتش زدن عكس امام و رهبر و رئیس جمهور پخش شد و موجبات رنجش دل ملت را فراهم آوردكنار می گذاریم!اما چند تا فیلم دیگر از آتش زدن و هتك حرمت عكس امام و رهبری در تجمعات طرفداران و راهپیمایی های غیر قانونی هوادارانتان میخواهید تا برایتان ارسال كنیم؟
شما كه از زیر مسئولیت این امور شانه خالی می كنید،چه چیزی را باید ببینید تا قبول كنید این حامیان شماهستند كه تمام مقدسات ما را مورد هجوم قرار داده اند؟
فیلم را قبول دارید یا عكس یا صدا؟
آقای موسوی جمله ای كه در بیانیه ی محرم گفتید را شش ماه دیر فرمودید!« ما بیزار از کسانی هستیم که بر عرف و اعتقادات دینی و ملی ملت خود احترام نمی گذارند»حتی در گفتار و رفتارتان، خود جز این گروه بودید!حرمت ولایت فقیه برای مردم ما از جانشان بالاتر است،كما اینكه در شعار ها و رفتار این مدتشان دیده اید و شنیده اید...البته اگر بینا باشید!
در مورد كشته های عاشورا! این قتل ها از سوی هركسی انجام شده باشد محكوم است اما،آیا عامل این قتل از شما و سخنان و مواضع شما سو استفاده نكرد؟كسی كه فتنه بپا میدارد ،حامیانش را با بیانیه و بی بیانیه  بخیابان میكشاند تا همه جا را به آتش بكشند مسئول  خون این كشته هاست! شما كه مدعی هستید كتاب خدا را قبول دارید. بقول كتاب خدا« الفتنه اشد من القتل»
نمی دانم صدای شعار های مردم كه مرگ شما سه تنان را می خواستند شنیدید یا نه!این در حالی بود كه تریبونهای رسمی كوچكترین شعاری برعلیه شما نمی گفتند و همه از دل پرغصه ی مردم بر می آمد كه سه گمراه را در برابر انقلاب عظیم خود می دیدند!كه عده ای را به گمراهی و مقابله با ملت كشاندند.
موسوی،بد نیست در تفكرات خود دقتی بنمایی،شاید خود را مامور بیگانه ندانی اما عملت همانست كه انها میخواهند!تجمع،راهپیمایی،اغتشاش و از بین بردن امنیت كشور....هتك بند بند قانون اساسی و جمله به جمله ی امام.
كاش بخودت بیایی!كاش

نوع مطلب : سیاست، 
برچسب ها : بیانیه 17 موسوی، بیانیه محرم موسوی، دروغ های موسوی،
لینک های مرتبط :


جمعه 11 دی 1388 :: نویسنده : نا سازگار
نظرات ()
چهارشنبه 23 دی 1388 10:49 ب.ظ
نمیخوام ناامیدت کنم ولی قبول کنییم که رهبر نتونست بسان یک مدیر تمام عیار با این بحران برخورد کند .. چه اگر اینگونه بود الآن بحران فتنه نداشتیم...
حمایت یکطرفه و همه جانبه رهبر از جریان دولتی آنهم حتی قبل از اعلام تایید انتخابات از سوی شورای نگهبان؛ او را در جبهه دولت قرار داد. شنبه سی ام خرداد نیروهای انتظامی که تا پیش از این فقط به معترضان میلیونی نگاه میکردند و گاها لبخند هم میزدند ؛؛ ناگهان به مردم ساکت و آرام حمله ور شدند و باطوم و فحش آنهم با بلندگوی نظامی نثارشان کردند. مردم هم ناباورانه میگریختند و میایستادند. اما خواست افراطیون چیزی بیش از این بود و اسلحه گرم هم که دست ایشان .... و مردم هم که بی سلاح و بی دفاع .. اکثرا هم زن بودند .....
نا سازگارعدم بصیرت یعنی همین!

كاش حمایت های رهبر از خاتمی رو هم تو ذهنت داشتی و حمایت های رهبر از هاشمی

خوب نیست قضاوت كنی.
بهتر بس كنید. درضمن نیروی انتظامی سكوت یا غیر سكوت سرش نمیشه.تجمعی كه خیابون رو بسته اگر 10 روز ادامه داشت و حكومت تمكین میكرد اقتصاد مملكت فلج میشد!همه چیز توی تهرانه بخصوص اون مسیر های اصلی.

در ضمن كاش یه مروری روی اتفاقات كوچیكتر توی كشورهای مدیر و پیشرفته بكنی!ببینی كی مدیر تمام عیار بود و فتنه ای با این عمق رو مدیریت كرد و مقایسه می كردی!

دیگه بحثی ندارم اخوی
چهارشنبه 23 دی 1388 04:51 ب.ظ
به گمنام... اره خب طرفدارای شما بخاطر ساندیس 500 تومن هم نمیدن... معمولا اونا رو با اتوبوس میارن اخه...
نا سازگارقیامتی هست...فقط همین حرف از روی معده زدن هم باید براش جواب بدی
سه شنبه 22 دی 1388 10:11 ب.ظ
من اون فیلم رو ضبط شده دارم و بارها دیده ام... به هر حال اشتباه سبزها تداوم اعتراض و بر هم زدن نظم و امنیت پایتخت بود. تا روز پنجشنبه که جمعیت میلیونی تهرانی ها از توپخانه تا انقلاب رو پر کرد.این در حالی بود که طرفذاران احمدی نژاد به زور میدان ولی عصر رو هم پر نمیکردند. روز جمعه 29 خرداد از صبح هیجان زده بودم و بیصبرانه منتظر نماز جمعه که قرار بود توسط رهبر اقامه شود توقع من و همه دوستان و همرزمانم اجرا و اعمال مدیریت بحران توسط رهبری بود اما دلهره هم داشتیم و تا ظهر با هم بحث میکردیم.. انتظارمان اصلا برآورده نشد و مات و مبهوت به خطبه ها گوش میکردیم و با چشمان گرد به هم مینگریستیم... چه خواهد شد ؟
شنبه خیلی زود جواب خود را گرفتیم .. فتنه آغاز شد.
نا سازگاراصل اطاعت از رهبره...همین. من میگم اونهایی كه با تخطی از قانون عامل این جنایات بودند و در كل هركسی از هر حزب و جناحی كه خلاف قانون عمل كرد مجازات بشه
دوشنبه 21 دی 1388 10:13 ب.ظ
خوب، در روز سخنرانی احمدی نژاد در میدان ولی عصر او دو اشتباه بزرگ کرد : اول اینکه مخالفان خود را چهارتا خس و خاشاک خواند( تحقیر میلیونها ایرانی)، دوم اینکه خود را بدروغ سیّد خواند و شال سبز معروف گروه سبزها را به گردن انداخت ( باز هم چشم و هم چشمی ...) این اشتباه چهارم دولت بود. از آنطرف سبز ها که خود را مورد توهین و تحقیر میدیدند و دستیابی به رسانه هم نداشتند شروع به راهپیمائی های میلیونی کردند آنهم در نهایت ادب و سکوت !!! نمیتوان به آنها ایراد گرفت اما اشتباه از آنجا شروع شد که این راهپیمائی ها ادامه یافت و مرتب بر تعداد مردم معترض افزوده شد .. ادامه این کار به نظرم بزرگترین اشتباه سبز ها بود زیرا هیچ حکومتی نمیتواند و نباید چنین وضعی را تحمل کند. این کار سبزها خارج از قاعده امنیت کشور بود . بر هم زدن مداوم نظم پایتخت در هیچ کشوری منطقی نیست . .... باز هم برای ادامه بحث و شروع بررسی اغتشاشات منتظر نظرات دوستان هستم...
نا سازگارلطفا قبل از زدن این حرف تكراری برید و اون فیلم میدون رو دوباره گوش بدید و ببینید!
متاسفم كه یه دروغ به این بزرگی ...همه چیز از دروغ ها شروع شد!!!
یکشنبه 20 دی 1388 10:02 ب.ظ
توجه کنید عزیز من ؛ ما گروه رزمندگان کسانی بودیم تا رهبرمون میگفت جنگ، با تمام سختی جنگیدیم، و تا گفت صلح؛ با گریه تمام صلح کردیم. هرچند گاهی نظراتمون خلاف نظر خمینی کبیر بود .. اما این دلیل بر خروج از نظام ما نبود. . بگذریم بحث اصلی ما بر روی حوادث بعد از انتخابات است و کامنت قبلی حکم مقدمه رو داشت . بعد از اعلام نتایج مردمی در تهران که گمان میکردند نمونه مردم تمام کشور هستند ( حتی نماینده مردم روستاهای ایلام و هرمزگان) به خیابان ها ریختند و روز شنبه جلوی وزارت کشور رو به آشوب کشیدند که برخورد شد. ( اشتباه سوم سبزها) از این پس تا روز سخنرانی احمدی نژاد در میدان ولی عصر هر روز در تهران راهپیمئی سکوت کردند که از نظر من ایرادی نداشت و خلاف قانون اساسی هم نبود . تا روزی که قرار بود در میدان ولی عصر تجمع سکوت داشته باشند و با حرکت احمدی نژاد روبرو شدند که مردم را به تجمع دز حمایت از خود در همین مکان فراخواند . به نظر میرسید ایشان قصد دارند با سبز ها چشم و هم چشمی کنند ( اشتباه سوم دولت ) ............لطفا اگه نظری هست بشنویم تا وارد مسائل اصلی اغتشاشات شویم .....
جمعه 18 دی 1388 03:16 ب.ظ
ببنید عزیزان در هر کاری افراط و تفریط اشتباه ست .بیایید مسائل رو نسبی بسنجیم . به نظر من هر دو طرف اشتباهات زیادی داشتنه اند و میزان اشتباهاتشون هم برابر نیست . من مطمئن نیستم که تقلبی صورت گرفته باشه .. به نظرم احمدی نژاد همینقدر طرفدار داشته .. اما هر سه طرف منهای سردار رضائی در مناظرات تبلیغاتی بسیار افراط کردند در هتاکی ؛ تهمت و دروغ .. و پرده حیای سیاسی رو دریدند ( اشتباه اول) . اما پس از انتخابات ؛؛؛ به دو طرف تبدیل شدند سبز ها و دولت .. سبزها قبول نکردند که رای نیاورده اند و اتهام زدند دولتی ها هم بجای روشن کردن مسائل انتخابات پرده پوشی کردند وو کامران دانشجو مرتب توجیه کرد .. حتی یکبار آرا ئ رضایی رو کم کرد ( اشتباه دوم) اگه تا اینجا نظری دارین خوشحال میشم بشنوم .. تا ادامه بدیم لطفا از توهین به همدیگه پرهیز کنین و دل ما رزمنده های وطن دوست رو به درد نیارین .. ممنون.
نا سازگاردر اینكه آقای رضایی افراط نكرد یا اشتباه نكرد یا تهمت نزد خیلی جای شك هست!
همین كه خلاف نظر رهبر حركت این دولت رو بسمت پرتگاه خوند!
و در ایام اعتراضها هم اگر روز اول كار روزهای آخر یعنی شكایت نداشتن رو داشت فضا ملایم تر می شد.
پنجشنبه 17 دی 1388 05:35 ب.ظ
پاسخ سارا به سبز
مواظب خودتون باشید بیشتر از این سبز باشید تبدیل به لجن میشید ....
مرگ بر اون کسی که بازیچه ش شدی .
آخه شما از خودتون اختیار دارین ....
واسه مقاصد شوم و اعاده هوس بازیهای یه خودفروخته دارین گند میزنین به وجود خودتون ...
آخ دلم خنک میشه وقتی از شور حسینی مردم داشتین میترکیدین ...
خدا هدایتت کنه سبزک
جانم فدای رهبر
جانم فدای رهبر
جانم فدای رهبر .
پنجشنبه 17 دی 1388 09:18 ق.ظ
دوباره سلام میتونستین نظرات من رو هم بشنوین.. به عنوان یک رزمنده سالهای دفاع مقدس .. به عنوان یک بسیجی پیرو خط امام .. اما مثل اینکه این وبلاگ خصوصی ست . خدا نگهدار
نا سازگارما در خدمتیم عزیز...
چهارشنبه 16 دی 1388 10:08 ب.ظ
سلام به نشمهرم و دوست و علیرضا و قطره و ...... اگه صاحب خونه اجازه میدن من هم وارد بحث بشم اگه نه هم که خدا نگهدارتون
نا سازگاربسم الله
سه شنبه 15 دی 1388 11:18 ب.ظ
برای اینکه منو متهم میکنی به دروغگویی نمی بخشمت... تو که اعتقاد داری؟؟ بچه راهنمایی زیاد بود... تو ندیدی..تو مگه تهران بودی اونروز؟؟؟ ادارات توی تهران تا سه و چهل و پنج بازه.. یادت رفت در مورد زیر ماشین له کردن مردم بنویسی یا نشد یه چیزی براش سرهم کنی؟؟؟حوصله بحث سر این چیزا رو ندارم... یه دانشمندی می گفت... ما که به قول شما اعتقاد نداریم..اما شماها که اعتقاد دارید برید دعا کنید اون دنیایی وجود نداشته باشه وگرنه چه جوری میخواید جوابگو باشید... برای متهم کردنم به دروغگوییی نمی بخشمت اقای میم نقطه
نا سازگارمن سر تك تك جملاتم مسئولم و جواب میدم همونطور كه شما و آقایون سران فتنه هم جواب میدن.
در مورد له كردن هم بد نیست اینجا رو بخونی:
http://pasdaran.persianblog.ir/post/842
و در آخر.من نمیگم شما بی اعتقادی ولی توكه اعتقاد داری خودت رو از جبهه ی بی اعتقادهایی مثل سروش و گنجی و نهضت آزادی و سلطنت طلب و...بكش كنار!این جنگ جنگ اونهاست با ما و سبز ها هم بازیچه شدند!اونها هم قبل انتخابات با نظام مشكل داشتند مشكلشون هم امام حسین و عصمت و ولایت و امام زمان و... اینهاست.
اگه حرف من رو باور نمی كنی برو مطالبشون رو بخون،ببین اینهایی كه آیات قرآن رو تو نشریاتشون زیر سوال میبردن كی بودن؟كی بود كه گفت قصاص نباشد، حجاب نباشد،جهاد نباشد و...
كمی فكر كن دوست گرامی،اگه من اینجا گلومو پاره می كنم برای ساندیس و بالاتر از ساندیس نیست،اگه مردمی میان توی خیابون درك كن كه حتی اگر بقول تو فریب هم خوردن ولی به هرحال نشونشون دادند كه به پرچم و هیئت امام حسین توهین شد!
این توهین اینقدر بزرگ بود كه خود موسوی هم توی بیانیه اش نتونست منكرش بشه و از اونها تبری جست!(راست یا دروغش بماند)
ان شاالله قیامت هم دیگه روببینیم با روی خندان و در یك صف
دوشنبه 14 دی 1388 11:16 ب.ظ
با شما که نمیشه بحث منطقی کرد... شما باید خودتون دور هم بشینید با یه سری حرفهای کورکورانه و متعصبانه همدیگه رو تشویق کنید...این حرفهاییکه شما میزنی رو قبلا طرفداران سبز بررسی کردن...اگر از خود سبزها هم کسی نقد میکنه این بیانه رو باعث افتخار ماست که مثل ما متعصب نیستیم جایی که فکر میکنیم درسته انتقاد میکنیم و همه هم این ازادی رو به هم میدن اما شما چهارچنگولی چسبیدین به اقاتون که سراپاشو میشه نقد کرد...
نا سازگاركسی آیا گفته رهبر رو نمیشه نقد كرد؟
منتهی نقد رهبر(ورای شخص) روش داره.
فكر نمی كنم ساندیس و اینچیزها بحث منطقی باشه!
دوشنبه 14 دی 1388 10:40 ب.ظ
کلا بی خبری... تا ساعت سه و چهل و پنج دقیقه باید سر کار بمونن جناب
نا سازگارما كه پدرمون كارمند بود و داداشمون هم همینطور تاساعت 3بود. شاید شما شركت ها رو بگی نه ادارات رو؟
دوشنبه 14 دی 1388 08:11 ب.ظ
سلام دوست عزیز
به شما و سایرین پیشنهادمی كنم بحث كیك و ساندیس رو بی خیال بشین. آقا یا خانمی راه نمیوفته از شمال یا جنوب تهران 500 تومان كریاه بده بیاد ساندیسی 100 تومنی بخوره. این حرفا رو بی خیال.
میخواین بحث كنید موضوع زیاده. دلیل عقب نشینی آقای موسوی چی بود كه حتی حامیای خودش بهش اعتراض كردن؟ _ اینو من سند زنده دارم لازم نیست رد كنید_
بحث كنید چرا آقای هاشمی تا حالا سكوت كرده. موافقه یا مخالف یا منافق؟
صحبت كنید تا بفهمن چرا آقای موسوی تا قبل از عزل توی پستش موند؟
چرا موسوی و كروبی و خاتمی محاكمه نمیشن.
دوستان سبز هم می تونن سوال كنن و جواب بگیرن.
سعی كنید بحثها در حد ما و شمای دانشجو باشه نه حرف كوچه بازاری و انتقال پیام از ماهواره به كامنت!
همه عاقلیم و قدرت فكر داریم ( ان شاء الله كه اینطور باشه )
برای بحث منطقی حاضریم ولی توهین و نه!

یا علی(ع)
نا سازگاردمت گرم...مگه شما یه چیزی بگی. زبون ما كه مو درآورد!
دوشنبه 14 دی 1388 07:34 ب.ظ
هرکی نخواسته که چرا مرخصی اجباری میدن شاید یکی نخواد بره مرخصی...چرا زورکی اجباری میدن هرکی دلش خواست بیاد مرخصی بگیره...
نا سازگارساعت سه اداره های دولتی تعطیلن جناب!
دوشنبه 14 دی 1388 06:18 ب.ظ
در ضمن همسر من دقیقا همون کاری روو کرده که گفتی..نرفته تظاهرات.اومده خونه خوابیده. بحث سر این جماعته که روز تعطیل واسه کار خودشون ادممو از خونه میکشونن سر کار اما روز عادی کار فرت و فرت مرخصی می دن.... راستی واسه شماها که رفتید تظاهرات ماموریت کاری رد کردن نه؟؟؟؟؟=))))))
نا سازگارپس ببین هیچ اجباری نبوده هركی نخواسته نرفت!این اولش
دومیش هم اینكه چه اتفاقی مهمتر از توهین به سیدالشهدا؟برای تو مهم نیست ولی برای خیلی ها مهمه
سوم:بنده دانشجو هستم و ایضا شاغل نیستم!راحت شدی؟
دوشنبه 14 دی 1388 06:15 ب.ظ
اولاجواب هر کامنت رو بعد از خودش بده...بزدلی رو بذار کنار همه رو تایید کن تا همه بخونن...
دوما من نمیدونم چرا از این ساندیس وساندویچها درست روز عاشورا که سبزها توی خیابونن بهشون نمیدن با گلوله صلوات میفرستند؟؟؟؟
بعدشم حساب جنگ جداست اونجا رزمنده ها ماهها از خانه و خانواده دور بودن تو که ادعای عقل و منطقت میشه چطوری نمیتونی این دو تا رو از هم تفکیک کنی؟؟؟
دوما اگه موسوی شربت میداده خیلی بهتر از بعضیهاس که توی هر شهری رفتن تراول بین مردم پخش کردن...
در ضمن محض اطلاعتون میگم اون پسر بچه راهنمایی رو از کرج اوردن بودن.... یه پسر بچه یازده دوازده ساله توی تهران به این گندگی چه جوری جیم بزنه به قول تو اونم با این امنیتی که اقاتون واسه ما درست کرده؟؟؟
اتفاقا این پیشنهاد من به توئه این مزخرفات رو بذار کنار... چشم ات رو باز کن...نذار یه مشت جنایتکار روی مغزت کار کنن...به نظر میاد ادم باهوشی باشی اگه تعصبت رو بذاری کنار
نا سازگارمن حرف بی سند قبول نمی كنم.
منم میتونم بگم موسوی تراول داد حتی آدمش هم هست كه توی دادگاه گفت ولی من قبول نكردم چون سندی نداشتم!
ثانیا"
در مورد شربت و این بحثهای سخیف كه دوست داری ادامش بدی
سبزهایی كه من دیدم شعار مرگ میدادن و سوت و كف میزدن.
سوما پس ببین نفس شربت دادن رو نمیشه مقصود یه فعل دنست چه از طرف موسوی باشه چه احمدی چه هركی چون خودت گفتی شربت دادن بهتر از تراول دادنه. منتهی نكته ی جالب اینجاست كه خیلی از حامیان جنبش سبز از مدتها پیش خودشون مدعی هستند كه از بیگانه "آمریكا" و هلند "پول میگیرن. نمونه اش روز آنلاین و نمونه ی دیگه اش رادیو زمانه. اگر قبول نداری برو قسمت درباره ما ی رادیو زمانه رو بخون. و در مورد روز آنلاین میشه راحت بهشون ایمیل زد.اولا من این ماجرای آدم اوردن رو قبول ندارم ثانیا بچه ی یازده ساله كجا بود توی این راهپیمایی؟یازده ساله میدونی یعنی كلاس چندم؟
حالا میگفتی دبیرستانی یه چیزی.
در ضمن جالب اینجاست كه راهپیمایی ساعت 3 عصر بود.مثلا صبح مینداختن میشد گفت كه اداره ها رو تعطیل كردند ولی ساعت 3 اصولا اداره ها تعطیله.
ساعت كاری از 8 تا 2و نیم هستش.
زمانی كه بستگان ما كارمند بودن كه اینطور بود
من تعصب ندارم من حرف منطقی میخوام. منطقی حرف بزنی بسم الله ولی هی بگی كی چی گفته و كی چی دیده من قبول نمی كنم.
علت مخالفت من هم با شما سر اعتقاداته نه سر اداره ی كشور.
لابد دیدی كه گنجی و سروش بیانیه دادن.
میدونی گنجی كسیه كه به سید الشهدا نسبتهای ناروا داده؟و وجود مهدی موعود رو منكر شده؟
میدونی سروش كیه؟میدونی همین مجید مجیدی سر ماجرای توهین سروش به رسول الله چه اعتراضی بهش كرد؟
عقل ایا نمیگه نباید فضا رو برای جرات پیدا كردن دشمنای دین باز كرد و حرف اونها رو زد؟
دوست عزیز بیضشتر از این وقت بحث ندارم.
والسلام . وتمام
دوشنبه 14 دی 1388 11:11 ق.ظ
سلام
اخوی
چرا اینقدر قالب وبلاگ رو عوض می كنی؟
نا سازگارعشقی!
دوشنبه 14 دی 1388 09:23 ق.ظ
به مادر من که شهرستان بوده روز چهارشنبه ازمدرسه اش زنگ زدن که پا میشی میای تهران میری تظاهرات و راهپیمایی وگرنه فیش حقوقی ات رو نمیدیم... همسرم هم از ساعت دو بعد از ظهر اجباری فرستادن مرخصی... فیلم پخش ساندیس و نوشابه ها هم که ماشالله بیا به تماشا...خوشمزه بود راستی؟؟؟ متاسفم طرفداران اقای شما واسه ساندیس و ساندویچ میان طرفداران سبز موسوی جونشون رو می دن واسه ایده اشون
نا سازگاردروغ كنتر نداره...
راهپیمایی زوركی بود اون شعار ها هم زوركی بود؟نمیشد جواب ندن؟ نمیشد بین اون همه جمعیت خودشون رو گم و گور كنن و برن؟
در ضمن اگر كسی مرخصی بهش دادن میتونسته نره!قرار نیست هر اراجیفی بگی كم عقل!یعنی واقعا اینقدر وجدانت مرده كه نفهمی این همه آدم چطور برای ساندیس توی سرما میان؟آخه نامرد نمی گی ممكنه این ساندیس بقول تو بخاطر ماه محرم باشه؟تا حالا چیزی به اسم ایستگاه صلواتی بگوشت رسیده؟یعنی اگه توی جنگ ایستگاه صلواتی بود پس باید نتیجه گرفت كه مردم برای ساندیس رفتن جنگیدن؟
پس اگه من ثابت كنم كه ستاد موسوی هم ایام انتخابات شربت میداده این یعنی مردم بخاطر شربت بهش رای میدادن؟(عقل به آدمها برای اینجور استدلالات میخنده)
تروخدا یه ذره منطقت رو بالا ببر.حیفه فردا میگن ایرونی ها اینقدر قدرت تحلیل و استدلالشون پایینه!
باید ما هر اراجیفی كه رسانه های دشمن ایران میگن رو تكرار كنیم؟دشمنی كه نه به مصدق رحم كرد نه به آیت الله خمینی.
دشمنی كه فقط منفعت براش مهمه.
تاكی سرتون رو زیر برف می كنید و عین بچه ها من من تو تو می كنید؟
میگی بزرو آوردن راهپیمایی ،ولی عقلت نمی گه توی اون جمعیت چرا اینها كه زوركی اومدن بقول تو باز اینهمه شعار تازه تند تر از شعارهای جایگاه میدادن؟
اگه از مدرسه آوردنشون آیا اجبارشون كردن؟یعنی اگه اون دانش اموز نمیخواسته بره راهپیمایی نمیتونسته خودش رو گم كنه و جیم فنگ بزنه؟
یادمه سالها پیش كه با دبیرستان برای شنیدن سخنرانی كروبی رفتیم هرچند اجبار بود ولی خیلی ها فراركردن كسی هم كاری بكارشون نداشت.
این مزخرفات رو بذار كنار اگه دلیل منطقی داشتی در خدمتم
دوشنبه 14 دی 1388 12:58 ق.ظ
سلام بر شما
ما هم بندهایی از ننگین نامه موسوی رو نقد كردیم

سربلند باشبد
یکشنبه 13 دی 1388 07:08 ب.ظ
دوست عزیز نمیخوام دیگه بیشتر از این باهات بحث کنم.فکر کنم ازاون آدمهایی باشی که به قول معروف به هیچ صراطی مستقیم نیستند.امیدوارم گذشت زمان بتونه همه چیز رو ثابت کنه.ولی دیگه این حرف رو نزن که دعوتشون کردن تلویزیون خودشون نیومدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!آخه داداش گلم...تو این چند وقته من شنیدم چند تا روزنامه رو بخاطر نوشتن از میرحسین و کروبی و نوشتن بعضی واقعیات جامعه توقیف کردند(از جمله روزنامه حیات نو که مسئولش برادر آقای خامنه ای هست)اونوقت کدوم آدم سالمی باور میکنه که اینا دعوت کرده باشن به رسانه میلی؟؟؟!!!
به هر حال نمیخوام بیشتر از این ادامه بدم...امیدوارم همه عاقبت به خیر باشیم...
نا سازگارماهممون توی نماز میگیم كه خدا ما رو براه راست هدایت كنه.حالا اگر شما هدایت شدی خوشبحالت. اما روزنامه ی حیات نو رو كه من دیدم بالای عناوین فعالیتش عنوان سیاسی وجود نداشت و مدام خبرهایی كه منتشر می كرد اخبار سیاسی بود كه حتی از روزنامه های سیاسی جلوتر بود و من تعجب كردم كه چرا اصلا برخورد نمیشه؟چون این اتفاق توی كشورهای اروپایی هم می بود برخورد می شد... اما خوشبختانه مسئولین از خواب بیدار شدند و اتفاقا به همین دلیل كه عرض كردم و طبق قانون مطبوعات این روزنامه توقیف شد.
درضمن امنیت و ترس از جنگ داخلی چیزی هست كه هركشوری تو بگو آمریكا یا اروپا هم بخاطرش و در اونجور شرایط قانون گذاشتن كه در اون شرایط مطبوعات روسانسور مستقیم حتی بكنن.
و همینطور هم رسانه ی ملی كه گفتی بدون اطلاع نمیشه حرف زد.من حرف دكتر یامین پور مجری برنامه رو تكرار كردم و از مثل هر مسلمونی حمل بر صحتش كردم چون نقضش رو پیدا نكردم.
یکشنبه 13 دی 1388 09:58 ق.ظ
سلام
شك نكنید موسوی در باتلاقی كه خود و دوستانش درست كرده اند فرو خواهد رفت و عبرت آیندگان خواهد شد.
من هنوز گرفتار این جمله آقا در روز پس از انتخابات هستم كه فرمود:
این انتخابات از اعجاز الهی بود!
نا سازگارجانم آقا
یکشنبه 13 دی 1388 08:18 ق.ظ
سلام
متن نامه رضایی رو به آقا خوندی ،سیاست جدید هاشمی و رضایی برای نجات جان موسوی بیانیه ای كه هیچ بویی از پشیمانی و كوتاه آمدن از لجاجت های گذشته موسوی ندارد را به عنوان تمكین موسوی به قانون اساسی و قوه قضاییه می شمارد.
موسوی كه در مورد فجایع هوادارانش در روز عاشورا با كلمه "اگر " صحبت می كند كجا به آرمانهای ملت تمكین و فجایع روز عاشورا را محكوم كرده است.
مطمئنا این بیانه از فكر مختل شده اش ترواش نشده و بلكه او قرائت گر انشای دیگران بوده كه او را مدیریت می كنند.
نا سازگارآیا حكمیت دیگری در راه است؟ باید از ابو موسی اشعری های زمان ترسید
یکشنبه 13 دی 1388 02:28 ق.ظ
نامحرم جان...سطر اول نوشته ات نشون میده که یا هنوز یاد اون روز باشکوه و تاریخی جنبش سبز داره اذیتت میکنه و یا اصولا آدم منطقی نیستی و یا ......
عزیز دلم..اگه واقعا نتیجه انتخابات رو باور کردی مگه هوادارای کروبی و رضایی تو کل ایران(البته طبق نتایج مضحکی که اعلام شد)800هزار تا بیشترند؟؟؟اونوقت حساب کن که از این تعداد چند نفرشون تو تهرانند و چند نفرشون این ریسک رو میکنند که بیان تو تظاهراتی که جونشون رو به خطر میندازه؟؟؟به نظرت از 800هزار تا چقدر میمونه؟؟؟!!!!!
عزیزم...مثل بعضی آقایون حکومتی خودت رو گول نزن و منطقی باش.اگه آقایون یه جو منطق داشتند الان وضع اینطور نبود.مگه آقای محتشمی پو(نماینده میرحسین عزیزمون)نگفت حاضرم بیام توی صداسیما تقلب رو ثابت کنم؟چرا بهش این فرصت رو ندادن؟چرا به میرحسین این فرصت رو ندادند بیاد بعد انتخابات با مردم صحبت کنه؟مگه نمیگن تقلب نشده!!!!!!!!!!!!!پس از چی میترسند؟؟در مورد کشته ها هم همینطور که هویت خیلی هاشون معلوم شد میتونی بری هویت بقیه شون رو هم پیدا کنی...نکنه سند حرفت رسانه میلی و خبرگزاری فارسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نا سازگارببین جناب راهپیمایی شما چند روز قبلش توسط طرفدار های احمدی هم انجام شد عكس هاش هم هست توی همون مسیر
ثانیا كسی منكر این شده كه موسوی توی شهر تهران از همه بیشتر رای آورد؟
در ضمن آقایون دروغ گو توی برنامه ایران 88 دعوت شدند اون زمان ولی نیومدند!
اگر باور نداری سایت "دكتر وحید یامین پور"مجری اون برنامه رو بدم خودت ازش بپرسی،البته اگه وقت داشته باشد
http://yaminpour.ir
راستی نتایجی كه شما جعل كرده بودید كه مضحك تر بود!آخه آدم عاقل قبول می كنه كروبی با اون مجالس و محافل تبلیغاتی كه خیلی كم شركت كننده داشت 13 میلیون رای بیاره؟
كدوم مضحكه؟:))
یکشنبه 13 دی 1388 01:21 ق.ظ
سلام دوست عزیز
لوگوی ما هم آماده شد
منتظر نظرات شما هستیم
شنبه 12 دی 1388 11:10 ق.ظ
ببخشید عزیزم باید میگفتم هوادارای چند ده میلیونی.اشتباه شد...دلیلشو بذار واست بگم:یه مثال عینی برات میزنم...25 خرداد تو تهران بودی ببینی 3-4 میلیون آدم ریختند تو خیابونای تهران(البته بجای ساندیس با گلوله ازشون پذیرایی شد)...تازه چند میلیون دیگه هم تو خونه ها به مردمی که از دست مامورا فرار میکردند پناه میدادند..اینه جمعیت موج سبز اونم فقط تو تهران.اگه شهرای دیگه رو هم بهش اضافه کنی با یه حساب سرانگشتی میفهمی که ما بیشماریم...اگه یه دروغ از میرحسین ثابت کردی یه پاداش خوب بهت میدم(الکی رو هوا حرف نزن ثابت کن)...
نا سازگارجناب!25 خرداد رو بذار در كوزه آبش رو بخور!
اولا اون نتیجه اقدام تبلیغی و تحریك مردم با نامه های جعلی بود ثانیا فقط هوادار موسوی نبودند و هوادار رضایی و كروبی هم اومده بودند
ثالثا برو یه نگاهی به جمعیتی كه تنها برای احمدی نژاد همون مسیر رو پر كرده بودند(ایام انتخابات) بنداز+جمعیتی كه توی مصلی تهران جمع شدند.
در ضمن دروغ های ایشون از لیست 72 كشته كه توی سایت نوروز و توسط معاون ایشون آقای بهشتی منتشر شد یكی از نمونه هاشون بود.
دروغ دیگه هم میخوای؟
البته من وقت ندارم...میتونی با یه جست و جو خیلی ها رو پیدا كنی"دروغ های سبز" معروفن
شنبه 12 دی 1388 12:13 ق.ظ
یادت باشد بی تربیت که مردمی که فرزندانشان را برای شاه قربانی می کردند دمار از روزگارش در آورند.تاریخ را مایه عبرت بدان همانگونه که خدای در کتاب آسمانیش خواسته است.
نا سازگارمیخوای بی تربیت رو نشون بدم؟ فقط كافی فحش های سبز ها رو برات بنویسم ببینی ادب كی به ز (قدرت) اوست!
شنبه 12 دی 1388 12:03 ق.ظ
با آتش زدن مسجد قبای شیراز در امروز ضمن سفید کردن چهره منافقین در عاشورا یزیدی بودن شما اثبات شد.منظر خشم ملت باشید .موسوی دیگر نمی تواند جنبش را به خواسته های اندک محدود کند.
سال 2010 سال است یادتان باشد در این دهکده جهانی برای برانداختن بساط دیکتاتوری شماها نیاز به کشته های زیادی نیست.بی خود رجز نخوانید شامتان فرا رسیده است.رهبر گرفتار نامه رضائی شد.
نا سازگارباشه... خوبه خودتون هم ره بری موسوی رو قبول ندارید. ما رجز نمی خونیم میتونی امتحان كنی. فقط كافی اون همه محافظ كه دولت جمهوری اسلامی برای موسوی و كروبی و خاتمی در نظر گرفته كنار برن!
بد بختها امنیتتون رو هم دولت ما حفظ می كنه!
جمعه 11 دی 1388 09:26 ب.ظ
سلام. من با حرفهای شما موافقم. چیزی که الان آقای موسوی میخواد عملا همان فضایی بود که قبل انتخابات حاکم شده بود و به خاطر افراط گری او به این روز افتاد. او چون نتوانسته در انتخابات پیروز بشه باز هم حرفهای تکراری خود را در مورد دولت میزند، واقعا هم ممکن است ودولت اشتباهاتی داشته باشد اما او و دیگر سران فتنه میخواستند پا روی دموکراسی بزارند و نظام را مجبور کنند که عکس خواسته مردم به حرف آن چند زورگو عمل کند. راستی جالب نیست که دیگر دولت را پذیرفته؟؟!!! پس تمام ادعاهای عدم مشروعیت دولت، تقلب، دولت برآمده از کودتا به باد فنا رفت!!؟؟
موفق باشید
نا سازگارایشون خودش شش ماه مستخدم دولت دهم در فرهنگستان هنر بود و حتی استعفا هم نكرد!
جمعه 11 دی 1388 07:35 ب.ظ
بسیار عالی بود
البته تناقضات رفتاری و کرداری ایشان اینقدر زیاد و واضح است که اگر بخواهیم دروغ های ایشان را بگوییم مثنوی هفتاد من میشود
نسبت دادن دروغ به احمدی نژاد از سوی ایشان من را یاد داستانی میاندازد که دزد برای ممانعت از شناخته شدن در بین مال باختگان می ایستد و بلند تر از همه فریاد میزند :
آهی دزد ...دزد...دزد رو بگیرید !

هر وقت امام را در وسط میدان جنگ نشناختید نگاهی به سپاه یزید کنید ببینید کدام سو می تازد . خیمه امام را می یابید

با مطلبی تحت عنوان " حالا فهمیدی رای تو کجا بود؟ " به روزم
نا سازگاراین جمله ی آخر خیلی جالب بود
جمعه 11 دی 1388 07:24 ب.ظ
جناب نامحرم...اگه یه جو بصیرت تو وجودت باشه خوب میفهمی میرحسین عزیز ما راست میگه یا بعضی آقایون ظاهرا مسلمون که مثل آب خوردن به بهانه مثلا حفظ نظام دروغ میگن.اصلا میدونی پرا اینقدر جوونا دور میرحسین جمع شدن؟یکی از دلایلش اینه که تا حالا مردی به صداقت موسوی تو حکومت خیلی کم دیدند.ما هوادارای جنبش سبز تا آخرین نفس از موسوی که نماد واقعی مرد مسلمانه و اسلام به معنای واقعی(نه اون اسلامی که این روزا بعضی آقایو عمامه به سر به خورد مردم میدن)حمایت میکنیم تا بمیره هر کی که ما رو کافر میدونه.ما عشق آسمونیمون خدا و عشق زمینیمون میرحسینه.حالا مردی نظرمو نمایش بده...
نا سازگارعزیزم
1. میدونی میلیون چند تاس؟
2.نظرت رو نمایش میدم تا همه بدوننن چه نظرات خارق العاده ی میزنین!
3.چند تا از دروغ های عشقت رو میخوای برات ردیف كنم؟البته بنظر میرسه تو كه موسوی رو صادق میدونی خودت هم دروغگو هستی
4.عشق فقط عشق حسین!حرف مرد یك كلامه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30